Výrobca: Beurer
Kód produktu: IH 60
Dostupnosť: Na objednávku do 3 - 5 prac. dní
68,90€

Množstvo

Ďalšie informácie
  • Email

    obchod@altis.sk

  • Phone

    031 789 3779

Kontaktujte nás

Inhalátor Beurer IH60 sa používa na liečbu horných a dolných dýchacích ciest. Inhalátor je možné použiť na rozprašovanie kvapalných a viskóznych liečiv. IH 60 s technológiou kompresorového stlačeného vzduchu má vysokú rozprašovaciu kapacitu približne 0,25 ml / min. zaručujúcu krátky čas inhalácie. Malý a ľahký inhalátor je vďaka nabíjateľnej lítium-iónovej batérii a praktickým rozmerom 110 x 62 x 47 mm inhalátor ideálny pre použitie na cestách.

Charakteristika a technické údaje:
Nebulizácia tekutého lieku pomocou technológie stlačeného vzduchu
Nabíjateľná lítiová batéria
Veľmi tichý, malý a ľahký
Na liečbu horných a dolných dýchacích ciest
Na použitie pri nachladnutí, astme, respiračných ochoreniach atď. - pre rýchlu a účinnú inhaláciu
Vysoký podiel vdýchnuteľných častíc
Vysoká schopnosť rozprašovania (viac ako 0,25 ml / min) - krátky čas inhalácie
Príslušenstvo: Fľaša s rozprašovačom, náustok, nosná maska, maska pre dospelých, detská maska, hadica na stlačený vzduch, sieťový adaptér s káblom micro-USB, filter, taška na prenášanie
Môže byť dezinfikovaný
Pracovný tlak: cca. 0,25 až 0,5 bar
Zdravotnícke zariadenie
Automatické vypnutie
Rozmery produktu 110 x 62 x 47 mm

Mimoriadne tiché inhalačné zariadenie Beurer IH60 od nemeckej spoločnosti Beurer je vhodné na prevenciu a znižovanie prechladnutia, astmy, respiračných chorôb atď. Dodáva sa so sieťovým nebulizátorom, náustkom, nosovým nadstavcom, maskou pre dospelých a detskou maskou, hadicou na stlačený vzduch, napájacím adaptérom s káblom micro USB, filtrom a taškou na prenášanie.

10. apríla 2018 - Porota pozostávajúca z približne 40 odborníkov z oblasti dizajnu rozhodla: po vyhodnotení tisícov výrobkov z celkovo 59 krajín sa medzi ocenenými objavili tri zariadenia Beurer. Vďaka vynikajúcemu dizajnu boli sušič vlasov HC 30, inhalátor IH 60 a zariadenie IPL Velvet Skin Pro ocenené cenou Red Dot Award, globálne uznávanou značkou kvality pre dizajn a inováciu.